Stav řeky Opavy a Opavice

111 cm

72 cm

117 cm

Aktuální stavy hladiny v okolí
LG Krnov na Opavěnormální
LG Krnov na Opavicinormální
KS Opavanormální

Sběr nebezpečného odpadu

OBEC HOLASOVICE oznamuje občanům, že sběr nebezpečného se uskuteční na prostranství před Obecním úřadem v Holasovicích

ve středu 27. 5. 2020 v době od 15.00 do 17.00 hod.

Technické služby Opava budou sbírat olověné akumulátory, rozpouštědla (ředidla, odmašťovací prostředky), zářivky, obaly od barvy, obaly od olejů, léčiva, fotochemikálie, kyseliny, pesticidy (postřiky), baterie (monočlánky) atd.

Také budou sbírány chladničky, mrazničky, televizory, počítačové monitory, drobné elektrozařízení (počítače, videa, DVD, telefony, radiopřijímače, vysavače, žehličky apod.). Tekuté odpady budou přijímány v uzavřených obalech.

Elektrozařízení bude převzato bezplatně k zpětnému odběru, ale pouze v kompletním stavu. Tento sběr je organizován pro občany obce Holasovice zdarma, na vyzvání je nutno předložit občanský průkaz.

Obec Holasovice

21. 5. 2020 Zobrazit méně